Konsultacja dla par/małżeństw

Spotkanie (indywidualne lub dla pary) przeznaczone dla osób będących w związkach małżeńskich oraz związkach nieformalnych, które napotkały pewne trudności w relacjach z partnerem. Istotne jest rozpoznanie problemu, aby w odpowiedni sposób budować relacje, na których opiera się wspólnota.


Konsultacja skierowana jest do:

  • par, które nie są zadowolone z kierunku, w który zmierza związek, uważają że stoją w miejscu, mają trudności z komunikacją, zastanawiają się, czy są gotowi na kolejny etap wspólnego życia
  • małżeństw, które uważają, że mają kryzys, są niezadowolone ze wspólnoty, mają zaburzone relacje, zastanawiają się, czy małżeństwo to błąd
  • wszystkich, którzy mają pytania dotyczące wspólnoty dwojga ludzi.

Celem spotkania jest uświadomienie zainteresowanym istoty problemu i znalezienie drogi do budowania, a nawet odbudowania relacji w związku.


Porada wychowawcza

Porada wychowawcza skierowana jest do rodziców dzieci w różnym wieku, którzy nie są zadowoleni z relacji między rodzicem a dzieckiem, jak również dla rodziców, którzy czują, że wychowanie dziecka jest dla nich trudnością.
Celem spotkania jest zrozumienie problemów wychowawczych oraz stworzenie wspólnego języka rodzica i dziecka.

Doradztwo rodzinne

Rodzina to między innymi więzi osób, męża z żoną, rodzica z dzieckiem, rodzeństwa. Gdy na którymś z tych pól pojawia się problem, należy popracować nad daną relacją, gdyż trudność jednego członka rodziny zawsze wpływa na całą wspólnotę.
Doradztwo rodzinne skierowane jest do rodzin, w których zaburzone są pewne funkcje. Wsparcie doradcy polega na rozpoznaniu problemu oraz wspólnym odbudowaniu więzi rodzinnych i poprawy sytuacji w domu.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem ustalenia szczegółów.

Cennik znajduje się tutaj.