Agnieszka Adamczyk-Musiał

Założycielka Poradni Psychologicznej "Uśmiech" - pedagog specjalny, psycholog dziecięcy, logopeda, terapeuta

Absolwentka psychologii, pedagogiki specjalnej oraz logopedii w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas współpracy z placówkami psychologicznymi oraz podczas stażu w ośrodku wspomagania rodziny i ośrodku interwencji kryzysowej, gdzie pracowała z trudną młodzieżą i ich rodzinami.

Ukończyła warsztaty z terapii zajęciowej oraz warsztaty terapii ręki. Trener umiejętności społecznych i poznawczych. Pracowała jako pedagog szkolny w ośrodku dla dzieci słabowidzących w Warszawie. Obecnie współpracuje z kilkunastoma przedszkolami i ośrodkami jako psycholog i logopeda.

Prowadzi terapie indywidualne dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty treningu umiejętności społecznych oraz inteligencji emocjonalnej dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym na terenie przedszkoli i szkół. Prowadzi zajęcia grupowe dla rodziców z zakresu umiejętności wychowawczych. Współpracuje z dziećmi z orzeczeniami (Autyzm, Asperger, ADHD) oraz z dziećmi z rodzin niepełnych - specjalizuje się w zajęciach z dziećmi rodziców po rozwodzie. Ukończyła kurs wsparcia dla dzieci i dorosłych z rodzin w kryzysie.