Agnieszka Adamczyk-Musiał

założycielka Poradni Psychologicznej "Uśmiech" - psycholog, psychoterapeuta, pedagog specjalny, logopeda

Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie oraz absolwentka pedagogiki specjalnej i logopedii w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku zarządzanie oświatą i instytucjami kulturowymi w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Absolwentka 4 – letniej Szkoły Psychoterapii w Warszawie w nurcie poznawczo - behawioralnym, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Certyfikowany mediator sądowy i rodzinny, obecnie w trakcie oczekiwania na wpis na listę mediatorów sądowych w sądzie okręgowym w Warszawie.

Absolwentka warsztatów z terapii zajęciowej dla trudnej młodzieży. Certyfikowany trener umiejętności społecznych i poznawczych oraz certyfikowany specjalista w zakresie wsparcia dzieci i dorosłych z rodzin w kryzysie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas współpracy z wieloma poradniami psychologicznymi, podczas stażu w ośrodku wspomagania rodziny i ośrodku interwencji kryzysowej oraz w poradni zdrowia psychicznego w Warszawie, gdzie pracowała z trudną młodzieżą i ich rodzinami. Psycholog gminnego ośrodka pomocy społecznej. Obecnie współpracuje z kilkunastoma placówkami edukacyjnymi i ośrodkami jako psycholog i logopeda.

Autorka licznych artykułów do pism psychologicznych oraz współautorka pomocy edukacyjnych dla dzieci i młodzieży dla wydawnictw dziecięcych.

Prowadzi terapie indywidualne dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia grupowe i terapie indywidualne dla rodziców z zakresu umiejętności wychowawczych. Współpracuje z dziećmi z orzeczeniami (Autyzm, Asperger, ADHD) oraz z dziećmi z rodzin niepełnych. Specjalizuje się w terapii dzieci i rodzin w konflikcie i po rozwodzie. Prowadzi mediacje rodzinne.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kongresach psychologiczno-psychoterapeutycznych.

Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Prywatnie szczęśliwa żona i matka, pasjonatka swojej pracy.